Lil Devil Media 1 aastane

12.03.24

Lil Devil Media brändil on esimene sünnipäev! Seda ei saa ju ometi kahe silma vahele jätta! Üks pisike aasta, aga ulme kui vägeva lennuga aasta!! Nagu igas postituses siis ka siin märgin ära, et praeguseks on mul Instagramis juba 524 jälgijat – mul on selle üle meeletult hea meel! Mulle ei olegi oluline niivõrd see number, vaid just see teadmine, et nende numbrite taga on reaalsed inimesed, ägedad inimesed, minu inimesed! Soovin teie kõigiga mingitel hetkedel kokku saada ning lobiseda või mingeid ägedaid projekte läbi viia ja erilisi hetki jäädvustada! ❤️

Esimene aasta fotograafina on olnud meeletult tegus ning meeletult suure arenguga. Alustasin ju täiesti nullist…ostsin kaamera..hakkasin seadeid õppima..pildistamist õppima…töötlemist õppima.. Ja nüüdseks viin läbi iganädalaselt mitmeid fotosessioone, koolitan õpilasi, mul on mitu koostööpartnerit, palju ägedaid projekte ja veel ägedamaid inimesi mu ümber!

Uus aasta on vaikselt juba tuure kogumas ja esimene kevadine shootki tehtud ning mitmeid broneeringuid juba kalendris ootel – mega äge!

Arvatavasti jätkub uus aasta sama suure arenguga ja veel ägedamate ettevõtmistega! Tulemas on palju ägedaid üritusi ja projekte, seega ootusärevus on suur!

Teeme sellest ühe eriti vinge aasta! 😈 Võid kõik oma huvitavad ja vähem huvitavad autod mu kaamera ette tuua! Samuti jäädvustan hea meelega ka sind ennast! Seega kirjuta mulle ja teeme mingid eriti vinged plaanid ja jäädvustame need! Elu tuleb ise põnevaks elada! Julgustan sind iga sinu ulmelise ideega mulle kirjutama, äkki saame need ideed koos ellu viia! 😈

Aga praeguseks – tsau! Jutustame Instagramis edasi!

Scroll to Top