Uus aasta – uued väljakutsed!

05.01.24

Eelmine blogi postitus sai tehtud täpselt 3 kuud tagasi ja nagu ma eelmise postituse lõpetasin jälgijate arvuga Instagramis (319), siis seekord ma alustan sellega. Mul on Instagrami kogunenud praeguseks täpselt 500 jälgijat! 😲 😀 Mega lahe! Ma siiralt loodan, et ka uutele liitujatele on minu tegemised meeltmööda ja saamegi jätkata just nii ägeda ja suure kambaga! Kui ideed on suured, siis peab ka palju inimesi sellest ju osa saama!

Aga kuna algas uus aasta, siis teen teile ka väikese kokkuvõtte möödunud aastast ning räägin ka pisut selle aasta plaanidest.

12. märts 2023 tegin algust oma brändiga Lil Devil Media. Tol hetkel teadsin vaid, et teen omale Insta konto, kuhu algselt postitan pilte, mis on telefoniga tehtud. Aga suur soov oli juba siis osta taas omale kaamera. Mõeldud-tehtud ja juba mõned päevad hiljem ostsingi omale kaamera. Too hetk ma ei osanud ettegi kujutada, mis kõik sellest edasi juhtuma hakkab! Ma hakkasin suure õhina ja tuhinaga oma brändi asju ajama – nii koduleht, kui pildistamised, kui sotsiaalmeedia sisu tootmine ja palju muud. Kuskil poole aastaga töötasin oma brändi üles nii, et tundsin lõpuks, et Lil Devil Media nimi on juba vaikselt oma elu elama hakanud ja saan õige pisut tuure maha lõpuks võtta! 😄

Praeguseks olen ma selle brändiga tegelenud peaaegu 10 kuud (tegelikult võiks öelda- kõigest 10 kuud 😀)! Mul on Instagrami kogunenud juba päris suur ja mega tore kogukond, kes mu tegemistele kaasa elavad ja kellele (vist) meeldib see mida ma teen! 😄 Ma olen selle 10 kuuga arenenud toooohutult – õppinud ära kuidas ja mida teha Instagramis, kuidas luua kodulehte, kuidas saada ning kuidas teha koostööd koostööpartneritega, õppinud kasutama kaamerat, õppinud sellega looma kunsti, õppinud pilte töötlema ning juba olen ka läbi viinud kahe inimesega koolituse, kes nüüd juba omal käel fotograafias tööd teevad! Lisaks ma olen müünud väga palju suuri raamitud seina fotosid, ma andsin välja oma fotodega kalendri ning mul on ka tekkinud juba palju püsikliente fotosessioonidele, mis on imeline! Ma olen nii-nii tänulik 2023 aastale ja kõikidele nendele inimestele, kes minu teel on mind toetanud ja kaasa elanud! Mega äge aasta oli, täis palju ägedaid uusi tegemisi ja teadmisi!

Kuid mis plaanid on mul nüüd uuel aastal 2024?

Eks ikka jätkata samamoodi ja isegi veel võimsamalt! Vaatame kuhu see eluke meid viib! 😄 😈

Millest ma unistan? 

Ma unistan, et ma saaksin omale fotograafiaalaselt mingi väikse püsivama töö-koostöö, kust tuleks osaliselt minu püsiv sissetulek kindlustunde loomiseks.
Ma unistan, et ma saaksin teha mitmeid ägedaid koostöös ettevõtmisi, erinevate ägedate inimeste/ettevõtetega!
Ma unistan, et saaksin ennast kuidagi siduda natuke rohkem drifti maailmaga!
Ma unistan, et ma saaksin reisida rohkem – kui mitte sel aastal – siis tulevikus kindlasti!
Ma unistan, et ma saaksin ka pere ja lähedastega rohkem aega veeta!
Ma unistan, et mul oleks äge, põnev ning vahvaid ettevõtmisi täis elu, millega saaksin ka kõikidele teistele inimestele ühel või teisel moel rõõmu valmistada!

Kas mul on liiga palju unistusi? Ma arvan, et ei ole! Unistama peabki suurelt, elu on seda õpetanud! Kui julged unistada, siis elu julgeb ka sulle võimalusi pakkuda!

Seega, sõnum sulle – UNISTA SUURELT – PÄRISELT! 😍

Panen siia lõppu veel 2023 meeldejäävamad hetked piltides!

01.01.23 abiellusin! 

Toitusin kaloraažipiires ning käisin tublilt jõusaalis! Nüüd õigepea katsun samale rajale tagasi saada!

12. märts tegin algust oma Lil Devil Media brändiga. Naljakas on nii tühja kontot vaadata, aga kõik me ju kuskilt alustame! Alustasin selle kontoga inglise keeles, kuid siis sain aru, et eesti keeles mulle ikka oluliselt mugavam!

Juba märtsi lõpus andsin välja ka oma auto kleebised, kusjuures neid saab endiselt minult osta, kellel soovi minu tegemistesse natuke panustada ja minu nime levitada – olen teile mega tänulik selle eest!

Aprilli lõpus avanes mul võimalus oma perega ja mehega minna (pulma kingitusena tasuta) Hurghadasse puhkama! Seda puhkust oli niiii väga vaja! Ja kes teab, siis ma hea meelega kogu Eesti külmema aja peesitaks kuskil teises riigis päikese all!!
Sellel fotol oli meie reisi viimase päeva viimased tunnid, kui juba lennukisse mineku riietes kuuma käes haududa sai 😀 Nautisin viimaseid hetki soojas..päris kurb oli tegelikult, üldse ei tahtnud veel külma Eestisse tagasi.

Minu jaoks nostalgiline taas pildistamine Laitse Rallypargis Drift Factory 3. rajapäeval. Viimati olin seal rajal pildistamas 6 aastat tagasi. Mugavustsoonis taasavastada kaameraga pildistamist oli mõnus!

Kuna motospordi piltide kvaliteediga olen väga rahul, siis hakkasin neid soovil ilmutama ka suure raamitud pildina! Kellel soovi saab alati minult selliseid (või mingis muus suuruses) pilte tellida!

2023 aastal abiellus minu lapsepõlve sõbranna, kelle uhkest pulmast ma osa sain! Ning lisaks sain omale ka uued sõbrad tänu sellele taustal olevale RAMile (auto omanikud), mis üllatusena sõbranna pulma meie poolt orgunnitud sai. Alates sellest on meil sõpradega traditsioon iga kuu vähemalt korra kokku saada ja toredalt koos aega veeta ja elust-olust muljetada! Mul on selle üle ääretult hea meel!

Kuna autode pildistamisel tunnen ennast mugavalt, siis sellega ma ka oma pildistamisi alustasin – ilupildid, müügipildid! Ja need imelised päikeseloojangud! Loodetavasti saan sel aastal veel rohkem just autosid pildistada! Seega saatke kõik oma sõbrad, mehed, vennad, isad, autoarmastajast naised oma autodega minu kaamera ette! Või tulge ise! Lisaks on mul seoses autodega sel aastal veel üks äge projekt tulemas – nii et hoidke oma silmad-kõrvad lahti! 😉

See uhke hetk kui politsei oli nõus mitte tänavalegaalsete autode jaoks eskorti tegema, äge! Mul hea meel, et selle jäädvustada sain! Ja üleüldse nii suure ürituse korraldamise kogemus mööda külge maha ei jooksnud- sain olla meedia juht, kuid aitasin kaasa ka üleüldisele korraldusele ja tekkinud probleemide lahendamisele.

Kulbilohu rajal olin ma esimest korda elus ja no seal oli väga tore olla! Sain jälle uusi nurkasid kaameraga katsetada ning rohkelt kogemust juurde! Samuti mõistsin ka, et kahte autot korraga jälgida ning samal ajal pildistada on päris keeruline kui pead olema valmis iga hetk autode eest ära jooksma 😀 

Cartune NFS üritus oli ka üle ootuste kõvasti ägedam kui ma algselt arvasin seda olevat! Loodan, et seesugune üritus tuleb ka sel aastal, oleksin kindlasti kohal!

DF Matsuri oli mega äge kogemus! Sain ka ise olla Driftogeddon’i autos kõrvalistmel ja no 2 auto asemel 5-10 autot korraga rajal on ikka hoopis teine elamus! 😀

Driftiürituste vahepeal otsustasin alustada ka tasulise fotograafia tööga ning viisin läbi mitmeid fotosessioone looduses! Aitäh kõigile, kes mind oma fotograafiks usaldavad!

Superfinaalid Kehalas. Oli see vast vihmane päev! Objektiiv jäi napilt ellu..Aga vähemalt jäi! See eest sai väga teistmoodi ja huvitavaid vesiseid driftipilte!

Sügisel sai tehtud mitmeid värve täis fotosessioone! Tänud kõigile, kes minuga koos seda värvilist aega õue nautima tulid!

Ja siis aasta 2023 minu lemmik saavutus – andsin välja oma mentorluse paketid! Kuiiii äge! Mul oli lausa 2 koolitust sügisel ja loodan, et nüüd aastal 2024 saab neid veel rohkemgi olema! Armastan inimesi nende teekonnal aidata ja mul on juba kogunenud päris suur teadmiste pagas selle aastaga, kuna olen ise meeeletult palju panustanud ja õppinud ja mul on ainult hea meel kui saan oma teadmisi jagada neile, kes seda soovivad/vajavad! Seniste koolituste tagasiside on ka mega positiivne olnud, seega tunnen, et teen õiget asja! Võta aga julgelt ühendust kui soovid samuti fotograafias paremaks saada! Olen väga rahulik ja rõõmsameelne õpetaja, seega miskit kartma ei pea ning kui kellelgi vaja karmimat õpetajat selleks, et areneda, siis võin ka see inimene olla! 😀 

Aasta lõpus sai tehtud ka jõulunurga maraton 😀 Kuid õppisin sellest, et teist korda ma sedasorti õuenurka enam ei teeks, aga väga proovile panev ja äge kogemus oli see siiski! Mine sa tea, äkki saan selle aasta jõulu pildid kuskil stuudios teha? Viskame selle unistuse igatahes nüüd õhku!
Lumes mõllata võime aga küll ja kuna lund veel jätkub ka sel aastal, siis kirjuta mulle ja lähme teme väikse lumesõja kaamera ees või naudime ilma mõnnalt sooja pleedi ja kakaoga – lase fantaasial lennata!

2023 aasta lõppes lausa mitme erineva suure loosiga! Mul on nii hea meel, et nii mitmed inimesed soovisid minuga koostöös ägedaid asju välja loosida – aitäh teile! 

Ma olen nii meeletult tänulik 2023 aastale ja kõikidele ägedatele inimestele, kes minuga sel teekonnal on olnud ning kes minuga sel teekonnal ka jätkavad! Elu on äge!

Ja lisaks mainiks, et te, kest te lõpuni lugesite, te olete ikka eriti ägedad! 😀 Kõige paremat 2024 aastat teile!

Aga nüüd oma unistuste poole püüdlema! Ainult unistustest ei piisa – tegusi on ka vaja! 😈

Scroll to Top