Ma leidsin selle aja!

04.10.23

Lõpuks! Ma olen siia blogimisest mõelnud lihtsalt liiga palju..aga aega leida on olnud väga keeruline. Ma pean reaalselt korraks avama eelmise postituse, et vaadata, kus ma olin oma elus tol ajal 😀 (Sa võid ka minna kiirelt ja visata pilk peale https://lildevilmedia.com/mis-on-vahepeal-muutunud/ )

Kuna avastasin, et seal blogis ei tule koheselt välja postitamise kuupäev, siis selguse mõttes siia postitusse lisasin ka kuupäeva eraldi. Eelmine postitus oli aga tehtud 12.06.23 ehk see oli lausa 4 kuud tagasi. Kelle jaoks lühike aeg, kelle jaoks pikk..aga toimunud on vahepeal mega palju!

Oke, mega raske on kuskilt otsast alustada ja sp olen ma ka selle kirjutamist koguaeg edasi lükanud 😀 

Praeguseks olen ma pildistanud kõigest pool aastat – aga – mul on olemas juba oma püsikliendid, mul tuleb muudkui juurde uusi kliente, mul on tulemas minu esimene koolitus (võiks vist nimetada seda kogemusnõustamiseks, sest koolituse formaat on edasi anda minu teadmised ja oskused, mis mul parasjagu on). Ma olen terve suve teinud tublilt tööd oma unistuste suunas ja praeguseks saan juba öelda, et minu kuu käive on kasvanud kuskil 400€’ni, mis on juba vägagi arvestatav summa minu põhitöö kõrvalt! Rahast ma ei ole kunagi peljanud rääkida…tean, et see kipub olema tabu teema, kuid olgem ausad, me kõik saame aru, et selleks et elada, on vaja raha ja mida rohkem suudad ja tahad panustada, seda rohkem ka hakkab raha sisse tulema, ehk lihtsalt kätte võtmise asi! Mina hindan väga kõrgelt inimesi, kes näevad oma unistuste nimel vaeva ja olen õnnelik nende üle, kes läbi oma unistuste teostamise ka palju raha teenivad! Minu arvates nii just elama peakski! Maailmas võiks olla rohkem inimesi, kes teeksid oma tööd armastusega, sest siis on ka ju töö tulemus palju ägedam! Me elame siin maailmas vaid ühe korra, ja siis tuleks ju ka seda elu nautida, aga mina näen, et seda saab teha vaid siis kui mingi perioodi elust VÄGA PALJU panustada! Edasi läheb alati natuke lihtsamalt. Suur panus ja tahe on edu võti! 

Ma olen lapsest saati tundnud sisimas, et tahan midagi suurt korda saata, ise, ja tahan olla rahaliselt piisavalt heal jälrjel, et saaksin töötada täpselt sellisel alal mida armastan ja seeläbi tuua ka rõõmu teistele! Alati ju tuleb kõigepealt täita enda tass, et siis suudaks täita ka teiste inimeste tasse oma energiaga! Ja ma tunnen, et ma juba olen selles heas energias ja nüüd on mul vaja lihtsalt jätkata ja seda aina võimsamalt! Ma päriselt armastan fotograafiat ja sotsiaalmeediat! Tunnen, et see on mõnusalt lai valdkond, kus ma saan inimesi iga nurga alt aidata..ma armastan inimesi aidata! Pildistamine on vaid väga väike osa selle kõige juures! Ma saan jagada oma oskusi ja teadmisi inimestele ehk teha nende saavutusteni ja unistusteni jõudmise lihtsamaks. Ma saan jagada oma energiat ja nippe, kuidas saada pm null kohast edukaks. Ma saan jagada oma positiivset ellu suhtumist ja häid nippe eluks, mis ma jooksvalt tihti avastan. Lisaks kõik muu millega elus tegelen – trenn, pere, vaba aeg – usun, et kõik annab miskit motiveerivat inimestele edasi! 

Aga eks igal heal asjal on ka ju oma pahupooled, nii ka minul on neid olnud. Alustasin ma selle fotograafia teekonnaga väga lennukate ideedega, väga suure töömahuga, peaaegu läbi põlemiseni rassisin, nuputasin ideid, postitasin, pildistasin, töötlesin, kujundasin, turundasin jne – seda kõike oma vaba aja arvelt. See protsess oli keerukas, kohati tüütu, väga tempokas, magada jõudsin vähe – kuid seda kõike teha oli nii põnev ja mu ath aju muudkui tegi ja tegi – kuniks jõudsin praegusesse punkti (paar nädalat tagasi), kus mõistsin, et nii – ma olen lõpuks jõudnud hetke, kus minu tehtud töö juba ise ennast nö toidab ja oma elu juba vaikselt elab, ehk tekkis arusaam, et nüüd tuleb vaid jätkata ja tuleb möelda tervisele ja asju hakata võtma vähe rahulikumalt…Kuid minu aju jaoks siuke rahulik jätkamine on alati keeruline olnud…kui kaob pushiv põnevustunne, siis kipub ka kaduma üldine motivatsioon midagi teha. Õnneks ma olen viimastel aastatel (paljuski ka tänu ath tablettide abile) õppinud ületama neid rutiinseid ja stabiilseid hetki, kus varem oleksin asja lihtsalt katki jätnud. Praeguseks olen saanud ennast jälle järjele ja ületanud need mõned hetked, kus tundsin, et enam ei ole põnev ja enam ei suuda…Olen õppinud analüüsima, et miks ma seda teen ja miks ma üldse selle teekonnaga alustasin ja kuhu jõuda soovin ja kui saan aru, et see kõik on ju täpselt see, milles ma olen hea ja mida võiks jätkata, siis lihtsalt jätkan ja no motivatsioon tuleb lihstalt töö käigus. Ja olgem ausad, kõike  ei saagi alati motivatsiooni pealt teha, mõndade asjadega lihtsalt on nii, et need tuleb lihtsalt ära teha. 

Kõige rohkem ma tunnen puudust hetkel iseenda koolitamisest, kuid kuna head koolitused on alati kallid, siis paraku hetkel veel seda endale võimaldada ei suuda, kuid tulevikus kindlasti! Mulle meeldib tohutult areneda ja juurde õppida ja midagi uut katsetada, ma ei taha tunda, et mu areng ja võimalused kuskil piirduks. Võib-olla olete ka märganud, kuidas ma tihti teilt tagasisidet oma töö osas küsin – tahan lihtsalt areneda! Samuti ka tänu minu enda suhtumisele ma ka proovin oma jälgijatele kuidagi kasuks olla teadmiste ja oskustega, mis mul on, sest ma näen, et koos on elus alati lihtsam areneda ja edasi pürgida! Niikuinii on kõik inimesed erinevad ja mul ei ole hirmu, et keegi minult nö mu töö üle võtaks. Ma olen seda meelt, et igale inimesele on oma jälgijaskond, ma ei pea kartma oma tedmisi teistele jagada, mulle jäävad ikka need jälgijad kellele ma meeldin, nii isiksusena kui ka oma töö käekirjaga. Mitte keegi siin elus ei ole identne kellegi teisega! 

Ma tunnen, et minus on nii palju sellist sisemist jõudu ja powerit, mida tahaks teie kõigiga koguaeg jagada! Mul on elusse nii palju usku ja ma tean ja ka näen kuidas elu annab, kui sellesse uskuda ja lihtsalt tegutseda!

Praegu on mul aga jätkuvalt palju ideid tulevikuks, suures osas plaanin alustada ka koolitamistega, kuna näen, et selleks soovijaid juba on! Ja ma olen meeletult tänulik teile, kes te minu tööd hindate ja samuti oma unistuste poole soovite pürgida! Pildistamistest jätkan portree ja perepiltidega ning muidugi ka autode pildistamisega! Lähitulevikus on mul tulemas ka minu jaoks uus ja äge projekt “jõulunurgad välistingimustes” – selleks on mul plaanis üks suurem poetiir korraldada, et juba novembris luua üks ilus ehitud jõulunurk kuuskede keskel! Jõulud siiski mul lapsepõlves üks imelistemate mälestustega aegu olnud, seega selles muinasjutus tahan ma kindlasti edasi elada!

Vaikselt hakkan tänaseks selle postitusega lõpetama, kuid tahan siia lõppu lisada (enda jaoks tulevikuks) oma Instagrami jälgijate arvu – 319 – mille üle ma olen ääretult uhke, sest see on sinna kogunenud kõigest vähem, kui poole aastaga ja vähemalt suurem osa jälgijatest siiralt jälgivadki ja tahavd jälgida minu tegemisi ning räägivad minuga igapäevaselt kaasa! Nagu väike pere mul seal juba, kellele oma igapäevaseid tegemisi jagada ning keda ikka ja alati motiveerida tahan! Meeletult tänulik olen teile kõigile ja loodan, et jälgijate kasv saab sama tugev ja äge olema, väärtustan just selliseid jälgijaid, kes tõesti tahavad mind jälgida ja kes ka vastu oma aega panustavad ja minuga kaasa vestlevad, kas siis storyde kaudu või eraldi vestlustes! Aitäh teile! Ja järgmiste postitusteni! 🙂

 

Scroll to Top