Mis või kes on Lil Devil Media?

Minu missioon

Tere tulemast Lil Devil Media veebilehele! Selle brändi taga on inimene, kes on otsustanud teha elus midagi muud kui lihtsalt rutiinselt tööd teha ja raha teenida. Ma olen leidnud oma kire fotograafia ja loomingulise maailma valdkonnas ning soovin jagada oma armastust fotograafia, piltide töötlemise, reisimise ja elu nautimise vastu ka teiega!

Minu eesmärk on saada ägedaid kogemusi, mis ühendavad pildistamise, elu kirevate hetkede jäädvustamise ning ägedate koostööde loomise. Soovin pakkuda midagi erilist ja ainulaadset, mis jääks kauaks meelde ning rikastaks inimeste igapäevaelu. Olen loonud Lil Devil Media brändi, et saaksite minu kaudu oma elu näha helgemates valgustes ning oma unistusi seeläbi ellu viia. Tõeline õnn ja rahulolu elus ei peitu alati raskuste ja vastuoludega võitlemises, vaid pigem selles, kuidas meie kirg ja armastus meid juhivad.
Kui me tegeleme südamega sellega, mis meile tõeliselt korda läheb ning panustame sellesse oma aega ja energiat, siis leiame end igal sammul ümbritsetuna positiivsusesest ja headest võimalustest. Universum vastab meie siirale tahtele ja unistustele, andes meile kõike, mida me vajame, et täiel rinnal nautida ning elada oma unistuste elu.

Ma armastan suhtlemist ja kirjutamist ning soovin oma teadmisi ja kogemusi ka teistega jagada. Seetõttu leiate minu veebilehelt ja  instagrami kontolt  õpetusi fotograafia teemadel ning samuti olen ma valmis olema kõigile soovijatele mentor ja tugi nende teekonnal unistuste poole! Soovin anda teie andele tiivad!

Lisaks sellele arendan järjepidevalt ka ennast fotograafia maailmas, et jäädvustada ka teie elu erilisi hetki ning muuta need unustamatuks. Olen ka kirglik autosporti ja driftimise fänn ning soovin pakkuda erilist elamust kõigile, kes jagavad minu huvi tehnikaspordi vastu. Loodan pakkuda unustamatuid vaatemänge ja võimalusi talletada need igaveseks meenutamiseks.

Minu eesmärk on aidata teil elu täiel rinnal nautida ning minu toodete ja teenuste kaudu jagada seda rõõmu ka teistega. Tule ja liitu minu Lil Devil Media perekonnaga Instagramis ning avasta uus maailm täis loomingut, autosid ja unustamatuid hetki!

Scroll to Top