hinnakiri

(01.01.24-30.06.24)

OLULINE INFO!

  • Fotosessioonid toimuvad õues. 
  • Fotosessioonidel on sellest aastast alates ettemaks 20€ (minu poolsel aja tühistamisel tagastan selle summa).
  • Töödeldud piltide arv võib fotosessioonidest olenevalt veidi erineda, kuid toon järgnevalt umbkaudsed fotode arvud sessiooni kohta: 15 min – kuni 15 fotot, 30 min – kuni 25 fotot, 1h – oleneb väga palju sessiooni eesmärgist (10-100 fotot).
  • Fotosessioonid autodega: liikumises fotode soovil (ehk fotod kus sõidate autoga edasi-tagasi ning tulemuseks on fotodel liikuv taust ning justkui elav foto) lisandub hinnale +25€ (hinnakirjas välja toodud).
  • Soovid pilte kätte saada kiirendatud korras (4 päevaga): +25€ (auto müügifotod), +50€ (Muud fotod inimese või autoga). 
  • Soovil saan fotosid ilmutada A6 (10×15) suuruses. Hind vastavalt piltide arvule (1€/1tk). 
  • Valmis veebigalerii ning ilmutatud paberfotod saab kätte maximaalselt kuu aja jooksul (tavaliselt kahe nädalaga). 
  • Hinnale lisandub vajadusel transport: kütus + sõidule kuluv aeg (1h/10€).
  • Saadetiste puhul lisandub hinnale postikulu. 
  • Eri fotosessioonide või koostööde hinnad kokkuleppel.
Pildistan enamasti Järvamaal ning Harjumaal, kuid saan soovil sõita ka mujale. 

Loodus pakub pildistamisel suurepäraseid võimalusi, kuna valik erinevaid paiku on lõputu. Põnevaid kohti leiab nii mere ääres, metsades, linnatänavatel, parkides või isegi sinu enda koduaias. Ühe pikema sessiooni jooksul saame külastada mitmeid erinevaid pildistamiskohti, et luua mitmekesine ja meeldejääv fotoseeria.

Loomulik valgus on oluline tegur, mis lisab piltidele huvitavaid nüansse. Parimad tingimused tekivad päikesepaistelise ilmaga, kus mõned pilved taevas loovad pehme ja kauni valguse. Ajaliselt soovitan eelistada hilisõhtut või varahommikut, kuna siis on valgus soojem ja pildid tulevad lausa maagilised!

Mõnikord võivad ilmastikuolud nagu külm tuul või vihm pildistamispäeva mõjutada. Kuid ärge muretsege, kui see peaks juhtuma! Leiame alati lahenduse, olgu see siis uue aja kokkuleppimine või sobiva varjualuse leidmine, et tagada parim tulemus ja meeldiv fotoseanss.

Pildistan erinevatel väliüritustel, sealhulgas – sünnipäevad, tähtpäevad, juubelid, kokkutulekud, spordisündmused ja palju muud.

Ürituste pildistamine on äärmiselt oluline, kuna need erilised hetked elus väärivad alati jäädvustamist. Kuigi tänapäeval on kõigil peaaegu alati taskus telefonid, mis võimaldavad pilte teha, jäävad külaliste klõpsitud kaadrid tihti unustusse. Probleemiks on sageli see, et keegi ei mäleta, kes pildistas või kuidas pilte jagada. Lisaks võtab failide sorteerimine, töötlemine ja saatmine palju aega ning see tegevus lükkub tihti edasi, kuni sündmus ununeb. Aastaid hiljem avastame, et meil pole piisavalt kvaliteetseid pilte, et neid toredaid hetki uuesti meenutada. Fotode tõeline väärtus tuleb esile siis, kui aeg on möödunud ning me soovime neid olulisi sündmusi uuesti meenutada.

Kui valid mind fotograafiks, siis võid olla kindel, et ma valin hoolikalt välja sobivad pildistamiskohad ning pööran tähelepanu detailidele. Ma aitan gruppide paigutamisel, et iga inimene jääks pildil selgelt nähtavaks, ning püüan tabada ürituse vältel toimuvaid olulisi hetki. Minu eesmärk on jäädvustada emotsioone ja luua meeldejäävaid pilte. Sa ei pea muretsema pildistamise ega failidega tegelemise pärast ning saad keskenduda täielikult ürituse nautimisele.

Minult on võimalik saada ka pilte ilmutatud kujul, mida on hiljem tore panna mälestuseks albumisse.

Siseruumides hetkel ma kahjuks veel ei pildista, kuna puudub selleks vajalik tehnika.

On tõestatud, et mida atraktiivsemad ja pilkupüüdvamad pildid müügikuulutuses on , seda enam on vaatamisi. Tänu sellele on suurem tõenäosus oma sõidukile kiiremini ostja leida. 

Mul on oskus luua pildid autodest selliselt, et need eristuks ülejäänud müügikuulutuste fotodest, samas jäädes siiski realistlikuks ning detailseks.

Soovil saame teha ka (lisatasu eest) liikumisega fotosid. Liikuvate fotode tegemisel peab arvestama tüütu edasi-tagasi autoga sõitmisega, kuid tulemus on seda väärt! 

Kas tegeled autodega? Omad mingit ägedat masinat? Või meeldib lihtsalt väga oma uus auto ning sooviksid sellest või sellega koos pilte teha, siis mina teeksin seda hea meelega!

Kuna olen ise üks suur autode armastaja, siis nende pildistamist naudin alati! 

Oskan püüda kaamerasse sinu masina kõige paremad nurgad ning detailid ning teha veel omakorda imet töötlusega – seejuures jättes auto siiski realistlikuks, mängides vaid pildi valguse ja värvinüanssidega.

Soovil saame teha ka (lisatasu eest) liikumisega fotosid. Liikuvate fotode tegemisel peab arvestama tüütu edasi-tagasi autoga sõitmisega, kuid tulemus on seda väärt! See pildistamistehnika on minu puhul palju positiivset tagasisidet saanud! Ning kui sul on olemas eraldi suurem plats kus driftida või niisama autoga pulli teha, siis võime ka sellisest sõidust ägedaid emotsioone täis pilte saada! Lase vaid fantaasial lennata!

 

KINKEKAARDID

Vabad ajad leiad minu Instagrami Highlihts’ide alt 

Aja broneerimiseks kirjuta mulle kas Instagrammi või saada e-mail

Scroll to Top