Mis on vahepeal muutunud?

Nagu pealkirigi annab väikese vihje, siis muutunud on vahepeal palju – ja muidugi paremuse suunas!

Kui ma oma brändiga/Instagrami kontoga algust tegin ei teadnud ma päris täpselt ise ka mis sellest saama hakkab ja mis suunas liikuma hakkab. Teadsin umbes-täpselt nii palju, et ma tahaksin tegeleda loomingulisema tööga kui seda on võllrootorite treimine CNC pingil. Teadsin ka, et ma vist natuke peaksin oskama pildistada ja pildistamine + instagram tundus kokku sobivat ja tundus asi mida ma tahaks teha. Aga ega väga mingit suuremat plaani polnudki. Mõtteid oli erinevaid, küll mõtlesin teha erinevate brändidega koostöid, noh nii nagu need influencerid tänapäeval teevad, siis mõtlesin kujunduse teemaga tegeleda ja õppida, siis mõtlesin, et äkki peaks õppima fototöötlust ja ka oma jälgijaid oma teadmistega harima, kuid päriselt kaameraga pildistama hakates sain aru, et MA TAHAN FOTOGRAAF OLLA! Mu lähedased inimesed, kui ka mina ise oleme päris segaduses, et kuidas juba praegu niivõrd head pildid tulevad?! (Siinkohal mainin, et ma olen väga kriitiline inimene enda suhtes ja ka oma tehtud piltide suhtes ja näen ka oma hetke parimates piltides vigu ja suurt arenguruumi, kuid oskan ka seda poolt hinnata, et tegelikult mul vist mingi anne või oskus hetki näha ja tabada on täitsa olemas!) 

Kui nüüd aus olla, siis peale kaamera ostu sain päris mitu vaimset tagasilööki, kuna mõistsin, et see mis ma 5 aastat tagasi pildistasin (teise inimese abil – kaamera seaded ja töötlus) on praeguseks hetkeks andnud mulle vaid illusiooni, et ma oskan pildistada, reaalsuses alustasin see aasta pm nullist kaamera seadete ja piltide töötlemise õppimist. Ma kartsin! Ma kartsin väga alguses pildistada! Ja kusjuures siiamaani nendel hetkedel kui kaamerat käes ei ole on mul tunne, et no mina küll pildistada ei oska! Selline tunne on, et ma nagu poleks kunagi kaamerat käes hoidnud. Ja siis võtan kaamera kätte ja no ikka korduvalt olen saanud ise ka imestada, et no mis asja, kes nii head pildid tegi, mina see ju ometi olla ei saanud 😀 

Tugev hirm pildistamise ees kadus ära mul Drift Factory Teisel Rajapäeval, kuna Laitse rajal olen ma varemgi mitmel korral pildistanud ja kuidagi kodune tunne oli. Seal pildistades tekkis niiii hea tunne, et nüüd muudkui veel ja veel tahaks pildistada ja isegi vahet ei ole mida, kõike võin nüüd pildistada! Põnevusega! Ma hakkasin pildistamist lõpuks ometi jälle armastama ja hirm kadus! 

Sel suvel on mul plaanis teha meeletu areng läbi, proovin võimalikult palju oma ajagraafikusse mahutada pildistamisi. Aga sellega seoses on mul juba tekkinud mõningased probleemkohad. Nimelt AEG. Oma põhitöö kõrvalt (+kõik muud toimetused) leida aega, et pilte töödelda on jube keeruline… Ma ei jõua ära oodata millal ma olen piisavalt hea, et ka teised inimesed näeksid minus seda potentsiaali ning sooviksid minuga tasulisi fotosessioone teha! Sest mida rohkem ma saan raha fotograafiaga tegelemise eest, seda kiiremini ma saaksin praeguselt töölt ära tulla, et 100% pühenduda fotograafiale, sotsiaalmeediale, turundusele ja muule taolisele! 

Ja selles te saate mind, kallid jälgijad, aidata! Kui sul on mingi äge pildi-idee või nt mingi motospordiüritus tulemas ja sooviksid isiklikku fotograafi…või äkki sooviksid lihtsalt ilusaid pilte looduses, siis võta minuga ühendust! Hetkel, kuna tunnen ennast veel algajana, siis on ka hinnad väga soodsad, kuid saan lubada, et tööd teen ma täie pühendumuse ja kirega! Nii et kirjuta mulle ja lepime mingi aja kokku, ning loome midagi ilusat! Lisaks fotosessioonidele, saab minult tellida ka minu tehtud fotosid raamitult (40x60cm). Samuti on mul ka Lil Devil Media kleebiseid, mida autole või kuhu iganes mujale sobivasse kohta kleepida. Sellega aitad mind Lil Devil Media kasvatamisega.

Väga suur unistus on mul ka oma Merch välja anda, kuid kuna ma tahan saada vaid kvaliteetseid tooteid, siis need on päris kallid, ning hetkel kahjuks rahaliselt ei ole see veel mõistlik investeering. Merchi kujundus mul on ka tegelikult juba täiesti olemas ja hinnapakkumine samuti, seega kui kellelgi huvi ja tahaks soetada minult merchi, siis kirjuta mulle!

Olen alati avatud koostööpakkumistele. Kui olete huvitatud, võtke minuga ühendust Instagrami kaudu või e-posti aadressil lildevilmedia@gmail.com.

Tänan teid, et olete minuga sellel põneval teekonnal!

Scroll to Top