Galerii

NB! Vahemikus 04.08.23- 25.09.23 on motospordi ürituste pildid suure vesimärgi all, edaspidi vaid väike vesimärk pildi nurgas. Kvaliteetsema pildi soovil sümboolne tasu ühe pildi eest – 2€. Kui soovite pilti ilma vesimärgita, siis ka selles osas leiame kokkuleppe! Loodan, teie mõistvale suhtumisele, et väärtustate minu aega ja panust sümboolse tasuga! Tänud ette!

Mulgi drift day 2 '24

Teine päev – ehk päev täis võistlusi ning palju rehvitossu! Ning lisaks kõigele silmailule veel Arturi kvalifikatsiooni võit! Megad emotsioonid!

mulgi drift day 1 '24

Minu esimene võistlus olla osa ühest ägedast tiimist – ehk tegutsen nüüdsest RXT Drift teamis, kus sõitjaks on 14 aastane Artur! Sõitja kellesse ma usun 100% – ma ei valiks omale tiimi, kellesse ma ei usuks! 

Drift factory hooaja avamine '24

Uus driftihooaeg on nüüdsest minu jaoks jälle avatud! Sai käidud Laitses DriftFactory trennipäeval kätt soojendamas. Oli väga vihmane, kuid elamusi täis päevake! Loodan sel suvel jõuda veel päris mitmele driftiüritusele! Seega, näeme raja ääres!

vigursõidu kolmas etapp 18.02.24

Mul oli üks äge võimalus viia oma fotograafia õppepäev läbi vigursõidu võistlusel. Päeva jooksul jõudsin teha ka ise päris mitmed pildid. Üpris mugavustsoonist väljas pildistamine oli, kuid miskit teile vaatamiseks siiski sain!

superfinaalid kehalas 23.09.23

Üks äääärmiselt vihmane laupäev Kehalas – ehk drifti superfinaalid Eesti moodi! Oli üks paras katsumus nii mulle kui ka mu tehnikale, kuid jäime ilusti elama ja pildid said ka meeleolukad!

Cartune: Need For Speed Edition

Vot see oli üks parima vaibiga üritusi kus ma kunagi käinud olen! Iga kell läheks uuesti! 

Valminud on vaid väike osa kogu piltidest, seega hoia ennast kursis uute piltide osas minu Instagramis @lil_devil_media

Drift factory matsuri '23

Wow-wow-wow! 10 autot korraga rajal sünkroonis driftimas – see vaatepilt juba ei unune!
Sain ka ise kõrvalistmel seda sõitu mitu korda läbi teha ja no emotsioonid olid täiega laes!
Siiamaani on!

nez drift championship @kulbilohu´23 Day 3

Kulbilohu võistluse kolmanda päeva pildid! Tandemeid pildistada on omaette oskus – korraga jälgida nii kahte autot kui ka samaaegselt kaamera näo ees pildistada ja sellele juurde veel lisada päikese asetuse jälgimine, sisekurvide asukohad ning teised inimesed või segavad objektid! See kõik kokku pani mind ja minu võimekust korralikult proovile!

nez drift championship @kulbilohu´23 Day 2

Oli üks ülimalt põnev ja parajalt väljakutseid pakkuv nädalavahetus Kulbilohu krossirajal! 

Siit albumist leiad võistluse teise päeva pildid.

jcm sumfest '23
drift

Ning viimaseks JCM SUMFEST 2023 viimane osa – driftishow ja burnout võistlus.

Rahvale tehti showd ikka korralikult ning ka driftisõitjad ise said ühe toreda trenniõhtu ning mõnusa harjumuspärasest teistmoodi veedetud päeva! 

Oli tore! Järgmine aasta uuesti ja siis juba kohe kindlasti veel paremini! Järgmise aasta sumfesti korraldamine on juba vaikselt alguse saanud!

jcm sumfest '23
paraad

Asju peab tegema korrektselt – ka masinad, mis pole tanavalegaalsed said ilusti teisele platsile saadetud Paide politsei eskordi saatel! Paraad oli uhke! Aitäh!

jcm sumfest '23
limbo

Üks äärmiselt emotsiooniderohke galerii JCM SUMFEST 2023 limbo võistlusest!

jcm sumfest '23 näituseala

2x ürituse asukoha ümber kolimist, vähe unetunde, palju keerukaid olukordasi, kuid saime selle suure autode festivali siiski kokkuvõttes ilusti purki! Raske õppustel, kerge lahingus! Järgmine aasta saab vaid paremini minna!

Siin aga paar pilti, mis sai tehtud päev ennem üritust algselt planeeritud driftirajal ning ülejäänud pildid ürituse päeval näitusealast.

Drift Factory kolmas rajapäev

Käisin sel hooajal siis juba teist korda Laitses Drift Factory Rajapäeval kätt harjutamas!

JCM MOODI NELJAPÄEVAK

01.06.23 korraldas JCM sellise neljapäevaku, mida naljalt mujal Eestis ei kohta – neljapäevakul sai näha legaalselt autosid driftimas ja nalja sinna tegema ei tuldud, show oli äge!

Drift Factory Teine Rajapäev

Ühel nädalavahetusel lausa kaks pildistamist! Laitse rajal tundsin ennast juba pisut kodusemalt jälle, tänud võimaluse eest! 

JCM SUMFEST 2023 driftiala testipäev

Kuna juba 22. juuli on tulemas see kaua oodatud suurüritus, siis sai sel nädalavahetusel välja mõeldud ja testitud ürituse tarbeks drifti rada. See oli minu jaoks hea võimalus üle 5 aasta pildistada driftivaid autosid. Natuke olen veel roostes, aga motivatsioon areneda on suur!

Türi Lillelaat' 23

Iga-aastane Türi linna suursündmus! Meie aias sai sel aastal käia uudistamas ühte kiirendusmasinat, mida saab samuti näha ka 22. juuli JCM SUMFEST’il! Seda suurüritust me ka reklaasmisime lillelaadal.

Reis Hurghadasse

Ma nii meeletult armastan päikest ja sooja! Ja Hurghadast saab seda!

Lil Devil Media kleebised

Sai ühel ilusal päikeseloojangul oma autot ja Lil Devil Media kleebiseid pildistatud

Jump for drift 2017

Üks järjekordne mõnus drifti täis suvepäev.

Väätsa raba matkarada

Mõnus jalutuskäik rabas

Lil devil media kleebised

Valmisid minu esimesed Devili kleebised! Kellel soovi neid ka endale soetada, siis võta minuga ühendust!

Suurhalli drift 2017

Drifti täis suvepäev!

drift legends 2018

Drifti täis päev Rapla Kardirajal.

Scroll to Top