Midagi minu hingele!

Lõpuks ometi ma otsustasin selle ära teha – midagi minu hingele! 🤩

Juba aastaid olen alateadlikult teinud õigeid valikuid või vastupidi jätnud mõned valed valikud tegemata, mis tõid mind praeguseks ideele luua oma kire – fotograafia ning loometöö ja turunduse telgitaguseid kajastav – konto. Jah, tõsi, praegusel hetkel mul küll kaamerat ei ole, kuid ega ka see mul ostmata jää, varasemalt on ju kaameraga tööd mingil määral tehtud. Kes ei tea, siis olen olnud kolmel aastal drifti meedia fotograaf.

Hetkel olen juba aastaid klõpsinud fotosi telefoniga ja teen ka seda praegu (telefoniks Huawei p30 pro), kuid ennast teades peale selle konto loomist läheb kindlasti nuputamiseks, kuidas saada kokku raha selle hirmkalli kaamera ja muu kraami jaoks.. Aga küll see tuleb!

Lisaks fotograafiale on mind alates mootorratta ostust saatnud roosa kuradi ehk “Pink Devili” teema. Ma ei teagi kust see idee mulle tuli, kuid praeguseks on lisaks tsiklile leidnud ka Devili pilt omale koha minu auto supaka kastil. Kuna see Devil mind nii pikalt kõnetanud on, siis mul on peas valmimas vaikselt mõned ideed, kuid sellest lähemalt räägin tuleviku poole kui on asjad täpsemalt paigas😉

Instagrami kontol hakkan ma jagama oma toimetusi fotograafia maailmas ja kuna pildistada ja filmida saab ju kõike, siis põnevaid fotoelamusi saab seal ikka olema!
Varasemalt olen peamiselt tegelenud autode pildistamisega, kuid kindlasti lisandub sinna ka kõike muud.

Samuti plaanin hakata ka ennast koolitama, et ka teiega jagada väärt infot ja teadmisi!
Seega hakka mind jälgima ning saad kaasa elada loomemaailmale ja selle telgitagustele💥

Ps! Erinevad koostööpakkumised alati teretulnud!
Kirjuta DM’i või kirjuta mulle meil lildevilmedia@gmail.com

Scroll to Top